ARİN MÜHENDİSLİK Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

Arin Mühendislik Ltd. Şti. olarak 2005 yılından bu yana ısıtma, soğutma, mekanik tesisat, proje geliştirme, taahhüt alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Konut, iş yeri, okul, hastane gibi akla gelebilecek her ortam için uygun ısıtma, soğutma çözümleri üretmekteyiz.

Aynı zamanda, alanında dünyanın en iyilerinden biri olan Daıkın’ın bayisiyiz. Vrv ve split klimalarının satışını; ısı pompası, kombi ve kazanlarının satış ve montajını yapmaktayız. 

Her biri konusunda uzman, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktayız. İşimizi severek yapıyor olmamız, kısa zamanda büyük işlerin altına imzamızı atmamızı sağladı.

Amacımız iklimlendirilmesi istenen mekâna veya projeye özel; yenilikçi, enerji verimliliği yüksek, sürdürülebilir, teknolojik, kaliteli çözümler üretmektir. Bu sebeple yaptığımız işlerde; Türkiye’de ve dünyada kendisini kanıtlamış firmaların ürünlerini kullanmaktayız.

Bunca zaman olduğu gibi, bundan sonra da amacımız çevreye duyarlı, ulusal çıkarlarımızı ön planda tutan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşteri memnuniyetini odak noktası kabul eden, çözümler üretmek.

Gelecekte sektörün öncüsü olmak için var gücümüzle çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.